VFŞL 2021 Kış Mevsimi takımları belirli oldu

2020, VFŞL için yeni yıldızların doğduğu, esporun yeni neslinin sahneye adım attığı, bu şekilde de kalmayıp eskilerin tahtını salladığı bir yıl oldu. Suların bir an olsun durulmadığı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 23 Ocak Cumartesi günü yeni dönemiyle geliyor.

VFŞL 2021 Kış Mevsimi takımları belirli oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi, 23 Ocak Cumartesi günü saat 14:00’da başlıyor. Ligin açılış müsabakası her zaman olduğu suretiyle Türkiye Büyük Finali’nin rövanşı olacak. Papara SuperMassive ve 5 Ronin ekiplerini karşı karşıya getirecek uğraşta, takımlar kozlarını paylaşmak için Sihirdar Vadisi’nde buluşacak. Maçların tamamı LoLespor’un YouTube ve Twitch kanallarına ek olarak LoL Esports adresinden de canlı olarak izlenebilecek. İşte ligdeki 10 ekibin kadroları!

1907 Fenerbahçe Espor

Üst Koridor: Yiğit “Lenom” Kantar

Orman: Taha “Elramir” Yurdagüven

Orta Koridor: Onurcan “stillnumb” Başkurt

Alt Koridor: Hasan “Neramin” Samarsın

Dayanak: Ozan Samican “Sparz” Özbay

5 Ronin

Üst Koridor: Onurcan “Oncan” Atak

Orman: Kim “BroCColi” Yoon-jae

Orta Koridor: Ümit “Ümit” Atlı

Alt Koridor: Na “Pilot” Woo-hyung

Takviye: Murat “Brolia” Mert İlgün

Beşiktaş

Üst Koridor: Sulh “Juuzou” Karatop

Orman: Emray “Robin” Kurt

Orta Koridor: Berşan “WaenA” Aydın

Alt Koridor: Noh “Alive” Jin-wook

Dayanak: Kim “Mocha” Tae-gyeom

Dark Passage

Üst Koridor: Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya

Orman: Tayfun “Typhoon” Gümüş

Orta Koridor: Emre “Kofte” Akça

Alt Koridor: Samet “Coldraa” Safran

Takviye: Alihan “Pbd” Ocaklı

fastPay Wildcats

Üst Koridor: Soner “StarScreen” Kaya

Orman: Hakan “Ferret” Mert Çakmak

Orta Koridor: Tolga “Serin” Ölmez

Alt Koridor: Anıl “HolyPhoenix” Işık

Takviye: Berk “Farfetch” Badur

Galakticos

Üst Koridor: Mustafa “pr1me” Bilici

Orman: Recep “Tumay” Tümay Efe Tekin

Orta Koridor: Hamza “Maximillion” Kandemir

Alt Koridor: Tunahan “Jeyrus” Durmaz

Dayanak: Mehmet “Shawi Katami” Efe

Galatasaray Espor

Üst Koridor: Berkant “Luana” Kayhan

Orman: Berk “Mojito” Devasa

Orta Koridor: Onur Can “Bolulu” Demirol

Alt Koridor: Ege “Padden” Acar Koparal

Takviye: Onur “Zergsting” Ünalan

NASR eSports

Üst Koridor: Jeong “Last” Young-seok

Orman: Ümit “Kituruken” Ceylan

Orta Koridor: Ahmad “Giyuu” Charif

Alt Koridor: Baek “BaeKHo” Seung-min

Takviye: Bahadır “Japone” Çolak

Papara SuperMassive

Üst Koridor: Onurcan “Ragner” Aslan

Orman: Tunahan “Kireas” Kevioğlu

Orta Koridor: Yunus “Ksaez” Emre Şahin

Alt Koridor: Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk

Takviye: Batuhan “Absolute” Okta

Team AURORA

Üst Koridor: Taner “Rare” Levendoğlu

Orman: Kamil “Kamil” Marcysiak

Orta Koridor: Wilfred “Eden Fox” Ding

Alt Koridor: Yücel “Rhioni” Morgil

Dayanak: Mehmet “Only35” Güvenli Aydın

%d blogcu bunu beğendi: